VÝVOJOVÝ TECHNOLOG (48.000 - 58.000 KČ DLE PRAXE)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Do našeho týmu hledáme vývojového technologa! Nemusíte mít roky zkušeností, protože u nás dáme rádi šanci i absolventům vysokých škol. Pokud vás láká možnost pracovat na inovativních projektech a rozvíjet své schopnosti, neváhejte se ozvat!

Náplň práce

  • Návrh nových a modernizovaných zařízení + jejích spuštění
  • Implementace technologických postupů
  • Zlepšování stávajících technologií pro vyšší efektivitu a kvalitu výroby
  • Účast při návrhu nových strojů, zařízení a výrobních prostor
  • Monitorování aktuálních trendů v oboru a návrhy na jejich využití v praxi

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Závodní jídelna a dotovaná strava
  • Slevy na produkty
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Letohrad

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Praxe na podobné pozici VÝHODOU
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň
  • Řidičský průkaz sk. B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Gabriela Přikrylová

Telefon: +420 773799241

Kód: 59953

Místo práce: Pardubický kraj