Výzkumný pracovník - manažer klinických studií (m/ž) - Odd. klinických studií

Oddělení klinických studií, Úsek akademických studií Masarykova onkologického ústavu přijme do svého týmu nového kolegu / novou kolegyni na pozici výzkumného pracovníka - koordinátora projektů.

Náplň práce

  • podílí se na samostatném řešení výzkumných a vývojových úkolů, a to v rámci klinických hodnocení/studií,
  • podílí se na projektovém managementu projektů akademického klinického výzkumu:
    • strategické plánování,
    • tvorba studijní dokumentace (protokol, informovaný souhlas ad.),
    • jednání s regulačními autoritami,
    • oslovování center multicentrických studií,
    • participace na smluvních jednáních,
    • tvorba rozpočtu jednotlivých typů studií/projektů,
  • koordinace projektů v průběhu jejich realizace, spolupráce se studijním týmem a dalšími členy projektových týmů,
  • průběžný monitoring realizace a plnění cílů projektů/studií, spolupráce na řízení rizik,
  • příprava zpráv o realizaci projektů,
  • zastupování MOÚ při jednáních,
  • administrativní činnosti na projektech, evidence dokumentace a korespondence,
  • organizace porad a jednání členů realizačních týmů.

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdělání (zaměření na zdravotnictví, přírodní vědy velkou výhodou),
  • organizační a řídící schopnosti, samostatnost, kreativita,
  • vynikající písemný a mluvený projev, prezentační dovednosti,
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce slovem i písmem (min. úroveň B2),
  • pokročilá znalost práce na PC a použití produktů Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) nebo jim ekvivalentních programů,
  • zkušenosti s projektovým managementem a administrací projektů.

Nabízíme

  • nabízíme zaměstnání ve špičkovém zdravotnickém zařízení v centru Brna,
  • příležitost pro rozvoj vlastních organizačních a řídících dovedností,
  • motivující platové ohodnocení,
  • pružnou pracovní dobu, popř. částečný home-office,
  • více než 5 týdnů dovolené, SickDays,
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (příspěvky z FKSP, zvýhodněné tel. tarify, možnost stravování v místě pracoviště, slevy u sítě našich obchodních partnerů ad.),
  • pozice na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) s možností následného pracovního rozvoje v MOÚ.

Bližší informace o nabízené pozici podá Mgr. Martina Lojová, Ph.D., vedoucí Úseku akademických studií, tel.: 543 13 6232, email: martina.lojova@mou.cz

Těšíme se na Vaši reakci formou strukturovaného životopisu a motivačního dopisu.

Firma: Masarykův onkologický ústav

Kontakt: Ing. Dana HAASOVÁ
Žlutý kopec 543/7
656 53 Brno

Telefon: 543134208

Místo práce: Brno