WEB MASTER/ WEB DEVELOPER

RF Hobby, s. r. o. patří k největším vydavatelstvím časopisů v ČR. V některých segmentech se naše tituly řadí mezi absolutní špičku (jako např. EPOCHA, Můj čas na kafíčko, ENIGMA, TOP CLASS, 21. STOLETÍ a další). V současné době vydáváme přes 50 různých titulů, které každý měsíc osloví více než 3 miliony čtenářů.
Z důvodu dalšího rozvoje společnosti hledáme vhodného/nou kandidáta/ku na níže uvedenou pozici.

RF Hobby, s. r. o. patří k největším vydavatelstvím časopisů v ČR. V některých segmentech se naše tituly řadí mezi absolutní špičku (jako např. EPOCHA, Můj čas na kafíčko, ENIGMA, TOP CLASS, 21. STOLETÍ a další). V současné době vydáváme přes 60 různých titulů, které každý měsíc osloví více než 3 miliony čtenářů.

Z důvodu dalšího rozvoje společnosti hledáme vhodného kandidáta na níže uvedenou pozici.

WEB MASTER

Pracovní náplň:

  • Vývoj a tvorba webových projektů společnosti pomocí technologií PHP, Javascript, HTML, CSS a dalších..
  • Vytváření a správa webových stávajících webových projektů/stránek společnosti

Požadujeme:

  • Orientaci  na výsledek, schopnost zaujmout uživatele/čtenáře
  • Široké zkušenosti s tvorbou webových stránek, elementární vkus v oblasti layoutu a grafiky
  • Vývoj webových aplikací pomocí technologií PHP, HTML, CSS, Javascript
  • Dobrá znalost objektového programování v PHP
  • Znalost SQL (MySQL(MariaDB), PostgreSQL, Doctrine výhodou)
  • Zájem o IT, nové technologie a učení se novým věcem
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
  • Schopnost týmové spolupráce a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP/ŽL
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby/home office
  • Práci vhodnou pro absolventy SŠ/VŠ
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Zaměstnanecké slevy na předplatné časopisů
  • Stravování v místě výkonu práce
  • Příležitost pro osobní a profesní rozvoj

Pracoviště

  • Praha 10 - Bohdalec

Váš životopis včetně ukázek vaší dosavadní práce zasílejte, prosím, na email: sekretariat1@rf-hobby.cz

Firma: RF Hobby, s.r.o.

Kontakt: Pavla Jurášková
Bohdalecká 6/1420
10100 Praha 10

Telefon: 281090601

Místo práce: Praha 10 - Michle

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl