Zámečník

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Hledáme vhodné uchazeče pro jednoho z nejvýznamnějších výrobců generátorů o výkonu nad 20 MVA /transformátory, spínače, přenosná zařízení pro výrobu elektřiny, budící a kontrolní monitorovací systémy/.

Zámečník

Naše nabídka:

  • 25 dnů dovolená/rok
  • příspěvek na stravování
  • příplatky ke mzdě /přesčasové, víkendové, ../
  • výborná dopravní dostupnost - MHD

Váš profil:

  • SOU zámečník nebo příbuzný strojírenský obor
  • zkušenosti s montáží strojů výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • spolehlivost, chuť učit se novým věcem, manuální zručnost, samostatnost

Vaše náplň práce:

  • 3směnný provoz
  • práce ve standardní vytápěné hale s veškerým vybavením /kuchyňka, šatny, sprchy/

Trenkwalder a.s.

Martina Benediktová

Pražská 84/15 Plzeň 30100

Mobil: +420602208888

Email: m.benediktova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000006CjPTQA0

Místo práce: Plzeň

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele