Zámečník - Mzda až 45.000 Kč s ubytováním

Hledáme šikovné kolegy do firmy působící v oblasti strojírenství na pozici zámečník!

Pracovní náplň:

  • Příprava dílců pro opracování
  • Řezání, rovnání plamenem
  • Jednoduché práce na vrtačce
  • Instalace přípravků pro upnutí dílce (dle instrukcí nadřízených pracovníků)
  • Po ukončení opracování odstraňovat z obráběného dílce přípravky pro upnutí
  • Dokončovací práce po ukončení opracování

Požadujeme:

  • Znalost řezání, rovnání plamenem
  • Zkušenosti a praxe v oboru vítány
  • Používání základních měřících nástrojů
  • Manuální zručnost
  • Schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • Dlouhodobá spolupráce
  • Příspěvek na ubytování
  • Zálohy
  • Mzda základ (Po zapracování navýšení dle výkonu): HPP 280 Kč/hod v čistém, ZVL 310 Kč/hod

Místo práce: Frýdek Místek

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl