ZKUŠEBNÍ PRACOVNÍK V TERÉNU

Našim klientem je profesionální nezávislá zkušební laboratoř. Uvedenou pracovní pozici hledáme do týmu v Brně.

Charakteristika povolání

Zkušební pracovník zkušební laboratoře v terénu sestavuje, řídí, koordinuje a kontroluje systémy kvality v procesu stavební výroby. Práce je zaměřena na zkušební činnost ve stavebnictví.

Náplň práce

provádí odbornou pracovní činnost na stavbách (akreditované laboratorní zkoušky, odběry a vzorkování materiálů, jako zeminy a kameniva, zkoušky a vzorkování betonu při budování mostů). Vzhledem k náročnosti některých zkoušek je nutná fyzická zdatnost.

Požadujeme  SŠ, technického směru – nejlépe stavební (není podmínkou), uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, umění jednat s lidmi, časová flexibilita, ochota cestovat po celé ČR, SR a PL, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, chuť se dále vzdělávat.

Firma: IVE - AGENTURA, s.r.o.

Kontakt: Ing. Pavol Škultéty
Holandská 878/2
63900 Brno

Telefon: +420608713084

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy