ZKUŠEBNÍ/REVIZNÍ TECHNIK | ELEKTROENERGETIKA | CELÁ ČR

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme ZKUŠEBNÍHO/REVIZNÍHO TECHNIKA pro stabilní a prosperující společnost! Přibývá zakázek, a tak rozšiřujeme tým našich revizáků. Posílíte ho?

Pracovat budete v rámci celé České republiky a čas od času možná pojedete i do Německa.

Náplň práce

  • Zkoušení a uvádění do provozu elektrických zařízení NN, VN, VVN, ZVN
  • Tvorba dokumentace, protokolů dle stanovených požadavků
  • Diagnostická měření, technické nálezy
  • Jednání s dodavateli, řešení běžných problémů na stavbách
  • Kontrola a úprava projektové dokumentace
  • Mezioperační a výstupní kontrola na zakázkách (zkoušky, měření)
  • Kusové zkoušky rozvaděčů, vystavování protokolů
  • Spolupráce při uvádění zařízení do provozu

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Služební auto (Hyundai)
  • Příspěvky na stravu, diety
  • Flexibilní pracovní doba (dle domluvy a projektů)
  • Profesní rozvoj

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání v elektro oboru
  • Elektrotechnická způsobilost dle nařízení vlády 194/2022 Sb., §8
  • Čtení technických schémat a měřicí techniky, elektro dokumentace
  • Ochota práce ve výškách (proškolení zajištěné)
  • Ochota cestovat (služební cesty až 1 týden dle náročnosti revize)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 725 792 545

Kód: 7-9-408573-2

Místo práce: České Budějovice

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele