Zkušený lékař na HPP na úvazek minimálně 0,6 (Z34261)

Domov sv. Karla Boromejského v Praze - Řepích hledá

Zkušeného lékaře na HPP na úvazek minimálně 0,6

na dopolední vizity, vhodné např. pro maminky s dětmi.

Atestace z interny, všeobecné lékařství nebo geriatrie je výhodou.

Profil společnosti

Nestátní zdravotnické zařízení a poskytovatel sociálních pobytů. Posláním Domova je umožnit starým lidem čas a prostředí pro doléčení po nemoci, stabilizaci zdravotního stavu a prostřednictvím sociálního poradenství najít řešení pro trvalé zabezpečení. Služba lékařská, ošetřovatelská, sociální, aktivizační i duchovní.V případě zhoršování nemoci hospicová péče.

Náplň práce

Denní vizity na jednom oddělení, spolupráce s lékaři Domova a konziliáři, s týmem rehabilitace, ergoterapie, sociální pracovnicí, poradenství pro příbuzné pacientů.

Požadujeme

Atestace z interny, všeobecné lékařství nebo geriatrie je výhodou. Motivace pro službu seniorům, laskavý a trpělivý přístup k nemocným i rodinným příslušníkům, osobní nasazení a schopnost zapojit se do týmové práce.

Nabízíme

Velmi pěkné moderní prostředí, Domov v zahradě, součástí budovy kostel, dostupnost MHD. Nevšedně přátelská atmosféra sehraného kolektivu, vysoce profesionální i lidské vedení lékařského a ošetřovatelského týmu. Jsme stabilní zařízení s perspektivou dalšího rozvoje. Plat podle vlastních tabulek, vzdělání a délky praxe, odměny 2x ročně, radost z dobré pověsti zařízení, možnosti vzdělávání, pomoc rodinným příslušníkům a jiné benefity jako samozřejmé poděkování za dobrou kvalitu práce.

Typ pracovní smlouvy - HPP

  • Kontakt pro zaslání CV uchazečů:
  • konsolata@domovrepy.cz
  • kontakt. osoba: ředitelka Domova sestra Konsoláta Frýdecká, mobil 776 25 79 11.

Firma: Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontakt: Jiří STANĚK
Křenova 438/7
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Telefon: 773746898

Kód: 773681004

Místo práce: Praha