ZKUŠENÝ OBCHODNÍK/OBCHODNICE V LOGISTICE - PRAHA

Máte zkušenost s obchodem v terénu a prezentací nabídky logistických služeb? Baví Vás navazovat nové kontakty? Máte drive a chcete se dále rozvíjet? Angličtina není podmínkou, důležitý je cit pro obchod.

Co oceníme?

  • Jsme otevřeni novým nápadům a inovacím, proto uvítáme komunikativní osobnost schopnou nadhledu
  • Zaměření na cíl a samostatnost v rozhodování je velkou výhodou
  • Zpracováváme reporty v interním systému, znalost práce na PC je nutností (MS Office, Outlook)
  • Občas je nutné vyřídit email v angličtině, alespoň mírně pokročilou angličtinu u nás využijete

Co Vás čeká?

  • Aktivní komunikace se stávajícími zákazníky, významnými obchodními partnery a s tím spojené cestování v rámci ČR
  • Práce s interní databází kontaktů a zakázek
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Řešení zakázek se zákazníky a s provozními divizemi
  • Úzká spolupráce napříč společností

Co Vám za to nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, kde je vzájemná spolupráce samozřejmostí
  • Atraktivní měsíční mzdu, odpovídající zkušenostem + kvartální prémie
  • Podporu při dalším vzdělávání a profesním růstu
  • Notebook a telefon považujeme za pracovní nástroj a je u nás samozřejmostí
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 110Kč/odpracovaná směna PLNĚ hrazené zaměstnavatelem
  • MULTISPORT kartu
  • Příspěvek na dovolenou, penzijní a životní připojištění
  • Zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu Česká republika, pravidelné pracoviště Praha 9 - Prosek

Nástup možný ihned, případně dohodou.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Tešíme se na Vás!

Firma: PST CLC Mitsui-Soko, a.s.

Kontakt: Marie DVOŘÁKOVÁ
Prosecká 855/68
190 00 Praha 9

Telefon: 724821959

Místo práce: Praha