Zkušený operátor výroby-možnost být u rozjezdu závodu/vést tým/ (m/ž)

Chcete být u něčeho velkého hned od začátku? Máme pro vás skvělou příležitost stát se součástí nového výrobního závodu, který se zaměřuje na výrobu inovativní bariérové fólie.

Nabízíme Vám:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání
  • Možnost kariérního růstu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Ekologicky zaměřená společnost
  • Týmová spolupráce
  • Odborná školení
  • Být součástí rozjezdu nového závodu
  • Nejedná se o automotive

Očekáváme od Vás:

  • Alespoň pět let zkušeností s prací ve výrobě nebo v průmyslu
  • Umění dobře komunikovat a vycházet s ostatními lidmi

Co budete dělat:

  • Řídit výrobní linku – Udržovat plynulý chod stroje a řešit problémy, které se mohou objevit
  • Kontrolovat kvalitu výrobků – Ujistit se, že naše fólie splňuje požadované standardy
  • Pomáhat novým zaměstnancům naučit se práci a orientovat se v procesu
  • Zlepšovat výrobu – Hledat způsoby, jak zvýšit efektivitu a snížit náklady

Pokud vás to zaujalo a chcete se přidat k nám, dejte nám vědět! Těšíme se, že se s vámi potkáme a společně vytvoříme něco skvělého.

Požadované vzdělání

  • Základní

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Nikola Mandíková

Telefon: 606048202

Kód: 2000340800

Místo práce: Most, Žatec, Chomutov, Louny, Bílina

Plat: 26000 - 31000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele